Behandle din massefortegnelser CSV eller fanen afgrænset filer .
Version 2.0.0.80 introducerer et nyt hjælpeprogram: Image Resizer og Converter: for at ændre størrelse og konvertere produktbilleder til BMP, GIF, JPEG, PNG og TIFF .
You can report broken links into broken@dailydownloaded.com
. Our editors will review them shortly.
Opdeling Excel kolonner og rækker uden ændringer i redigerede ark .
Rediger dine brugerdefinerede produktfaner, som du har brug for
Tilføj relaterede produkter globalt eller pr. Produkt
Konverter en JPEG-fil til et PDF-album
ADAM Product Viewer giver dig adgang til produktinformation
Din kilde til Intel-produktinformation